דלג לתוכן הראשי

ראיון עם אליאן נוימן יוצרת קלפי האנרגיה של אליאן c כתיבה ואיפור: שרון קונפורטי, צילום: פלג אלקלעיאיך הכל התחיל?
בשנות ה 90 הייתי עצמאית לימדתי שיטה מסוימת של קלפי טארוט, הרגשתי שהם לא מספקים אותי ולילה אחד פשוט חלמתי על הקלפים שלי, קמתי ציירתי וגזרתי אותם על גבי קרטון ןהנחתי אותם בצד. בשנת 2007 כשעברתי להתגורר בבית אליעזר מצאתי את האריזה שלהם פתחתי אותה ומיד והחלתי לכתוב חוברת הדרכה.
כשסיימתי את חוברת ההדרכה מצאתי מאיירת שעיצבה וציירה את הקלפים בשנת 2011 היה לי מוצר מוגמר לדפוס. הרגשתי כאילו שנולד לי ילד נוסף וממש התרגשתי.
אחרי שהקלפים היו מוכנים החלתי ללמד המון תלמידות שעובדות עם הקלפים עד היום, הקלפים עוזרים למטפלות לפסיכולוגים ולכל מי שעוזר לאנשים בתהליכים.
גם אנשים שאינם מטפלים מתחברים לקלפי האנרגיה שלי, כמו שמתחברים למן חבר סודי שמייעץ בשעת צרה.
יש ברשותי ארגז כלים עשיר, למדתי את שיטת ימימה, למדתי קבלה, למדתי נומרולוגיה, אסטרולוגיה ועוד...


ייעוד:
יש בי מתנה טבעית ומולדת לראות את האדם שמולי כפי שהוא ולתקשר איתו בנעימות, ובצורה כזאת שגורמת לו להוריד מגננות ולהיפתח.
אני פועלת על מנת להתחיל תהליך אל מול האדם שפונה אליי, אין קסמים, אנשים צריכים הדרכה והכוונה נכונה, על מנת לצאת ממני עם טיפים לחיים ושיעורי בית ולהתחיל לעבוד.

דוגמאות:
אני יכולה לשתף במקרה שקרה לי מול איש עסקים שמתייעץ איתי לא פעם.
הפעם האחרונה שהוא פנה אליי הייתה לגבי ייעוץ לרכישת קרקע.
הוא קיבל עליה המון המלצות ורצה לפתוח קופת גמל על מנת להשקיע בחלקה.
אף קיבל על הקרקע המלצות מעורכי דין.
בייעוץ המלצתי לא לרכוש את הקרקע העסקה לא נראתה לי טובה.
המלצתי לו להתייעץ עם שמאי מקרקעין, אחרי הייעוץ מול השמאי הוא חזר אליי ואמר שגם השמאי המליץ לא לרכוש, ושבעסקה זאת הוא שם את כספו על קרני הצבי.
באותה שיחה הוא הזכיר לי מקרה מסוים בו שאל אותי לגבי מניה מסוימת שבה המלצתי שלא להשקיע, הוא לא הקשיב בכל זאת השקיע והפסיד את כספו.
לעומת זאת היה מקרה נוסף שבו הוא שאל אותי לגבי אדמה אחרת והמלצתי כן לבצע את העסקה והעסקה הצליחה.
לפרטים נוספים:


אליאן נוימן:0544669222

אתר:

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מאסטר קלאס מיקי בוגנים 26.01.2018

זאת השנה השנייה בה אמן האיפור והשיער מיקי בוגנים מעביר מאסטר קלאס. אירוע המאסטר קלאס שהתקיים בחורף שעבר היה מדהים והשאיר בי חותם אדיר. אז לא פלא שמהרגע בו ראיתי את הפרסום הראשון על המאסטר קלאס העתיד להתקיים השנה התחלתי להתרגש. אני יודעת דבר אחד לגבי מקצועיות זה ממש לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים משנה כמה אתם יודעים עליו, מבחינת ידע תיאורטי ומעשי. תמיד צריך, לעקוב, לקרוא, להבין, ללמוד טכניקות חדשות, לנסות חומרים חדשים ולשאוב השראה. תחשבו על זה 'לשאוב' השראה לא בהכרח לקבל אותה. השראה לפעמים מקבלים ממש כמו מתנה אבל בהרבה פעמים ההשראה מגיעה אחרי עבודת תחקיר מקיפה.קבלו הצצה:
אילנית לוי בלוק הסופי

מירי בוהדנה בלוק הסופי


נטע בלוק הסופי
אביטל לנגר בלוק הסופי
נכנסות ומיד מתפנקות במתנות
בתחום הביוטי הנוגע בקוסמטיקה ואיפור העולם משתנה ומהר! בכל יום צץ מוצר חדש או רחמנא לצלן חברה חדשה. כל העוסקים בתחום רוצים להפיץ את הבשורה שהמוצר שלהם הוא הדבר הבא! פיתוח טכנולוגי מתקדם שיצר פורמולה חדשנית שפשוט תשנה לכם את החיים... אנשי מקצוע העוסקים בתחום מבינים דבר אחד הם חייבים לנסות, לטעום, להרגיש לחוות ורק …

פין אפ

או במילים אחרות מה זה פין אפ? Pin upסגנון אופנתי המגיע אלינו מארה"ב של שנות ה 30 – 40 – 50 הסגנון הוא סגנון סקסי חושפני מרומז – הנשים הפין אפיות מקרינות נשיות ואלגנטיות. חלקן היו בכלל מאוירות. בתמונות והאיורים מהתקופה משולבים אלמנטים שונים, חלקם מלחמתיים.
לעניות דעתי דוגמנית הפין אפ המפורסמת ביותר תישאר לנצח מרלין מונרו האישה והאגדה. מרלין מסמנת וי ענק בכל אחד מדרישות הפין אפ.


אז איך נראית דוגמנית פין אפ?
נתחיל מהאיפור, האיפור מוקפד, ריסים שחורים מודגשים וארוכים חלקם מודבקים, שפתיים אדומות חושניות ומעט מוגדלות, לעיתים קו אייליינר מודגש, פנים בהירות אחידות והנקודה המפורסמת איך אפשר בלי הנקודה?
גם הגבות מודגשות בצורת כנף.
שיער רולים סקסיים – חלק מהתמונות הן עם הרולים עצמם, אז לא היו מכשירי בייביליס מתקדמים ושלל תכשירי שיער... לעיתים השיער קשור במטפחת או בסרט באופן שובב.
ציפורניים משוחות בלק אדום.
נעליים, נעלי עקב חוטם מעוגל.
משקפיים חתוליות.

מאסטר קלאס מיקי בוגנים 24.02.17

המון זמן חיכיתי למאסטר קלאס של אמן איפור משהו ברמה חו"לית כזאת, אז אתם רק יכולים לתאר לעצמכם מה רבה הייתה שמחתי כשנתקלתי בפרסום המאסטר קלאס של מיקי בוגנים.
אני עוקבת אחרי מיקי כבר שנים... מאז היותי נערה חובבת איפור שיער ואופנה אי שם בשנות ה 90.
בשנה שעברה הגעתי להשתלמות כלות וטרנדים שהעביר בבית הספר שלו ולמדתי המון! טריקים קטנים שעזרו לי ברגע האמת כמו הפעם ההיא שהייתי חייבת לעבור מלוק ערב

 ללוק כלות שונה לגמרי הייתי צריכה להסיר את כל האיפור ולעבוד על לוק שונה לחלוטין תוך 20 דק' כולל הדבקת ריסים אז עשיתי זאת רק בזכות העובדה שהשארתי את הריס השלם מהלוק הראשון ומעליו הדבקתי ריס שלם נוסף


 (יצא מהמם) את השיטה הזאת ועוד למדתי ממיקי.

אז התאריך הנכסף הגיע ומצאתי את עצמי עושה דרכי אל מלון דיויד אינטרקונטיננטל נכנסתי לקומה התחתונה שנסגרה כולה לכבוד האמן וכבר בכניסה הרגשתי וואו!!! חלום וכמה כייף שבאתי קיבלו אותנו אנשי הצוות של מיקי בחיוך ובחום עם מתנה מהודרת (קופסת הפתעות הורסת) עליה אספר בהמשך! קיבלנו צמיד עם הלוגו של מיקי וציוד כתיבה כולל פייס צ'ארט ודפים. מבט קצר הוביל אותי לקיר ממותג…