דלג לתוכן הראשי

אישה בת 34 שרון קונפורטי

בעוד יומיים אחגוג 34 אז כתבתי משהו קטן בהשראה של מישהו גדול...אישה בת 34 מתעוררת ורואה במראה גברת אפילו שהיא מצטמררת כשקוראים לה כך.
היא נזכרת שבגילה לאמא שלה היו כבר ארבעה ילדים והיא עדיין הייתה היפה בנשים.
והיא עושה רשימה של כל מה שהספיקה עד היום וכל מה שלא ומבינה שעוד מותר לה לחלום.
היא מתבוננת בבת שלה ומבינה שהאושר נמצא בעיניה החומות והתמימות המביטות בה במבט נערץ.
היא עוצרת לרגע וחושבת על אהבת נעוריה שפגשה אי שם בתחילת המילניום,  איך היה לו שיער שופע ושרירים ואפילו היום שהם כבר גרושים היא עדיין נזכרת בחיוך, בתמימות ההיא של פעם לפני עידן האינסטנט, האינטרנט והבורות.
היא נזכרת איך כבר מילדות רצתה להיות בוגרת ואיך מיד עם השחרור מהצבא מצאה עבודה של "גדולים" ומכרה ביטוחים באלפי שקלים, איך חלמה שכבר יהיו לה קמטים ולא יחשבו שהיא ילדה. אז היא נהגה להתלבש מחויט ולאסוף את השיער בפקעת ולהיראות מאד רצינית והיום כשהיא נזכרת בילדה ההיא היא קצת צוחקת וחושבת איזה עצות היא הייתה מעניקה לה? אולי תלכי לים ותפזרי את רעמת התלתלים ותהיי חופשיה ותצחקי קצת ותזכרי דבר אחד פשוט הנעורים כה יקרים.
היא חושבת מה היא רוצה מעצמה ומה מניע אותה, מה נותן לה ערך? מנסה להבין מה מעניין אותה ומה פחות, ולאן בכלל עפות המחשבות?
ומרגישה איך חולף לו הזמן והיא בכלל רצתה לעשות משהו משמעותי ולהשאיר חותם...
ובינתיים היא מסתפקת בלחשוב איך לגמור את היום ואת החודש ובין לבין מנסה לתרום קצת או להתנדב לעשות קצת טוב לעצמה ולאנשים בעיקר על הלב.תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מאסטר קלאס מיקי בוגנים 26.01.2018

זאת השנה השנייה בה אמן האיפור והשיער מיקי בוגנים מעביר מאסטר קלאס. אירוע המאסטר קלאס שהתקיים בחורף שעבר היה מדהים והשאיר בי חותם אדיר. אז לא פלא שמהרגע בו ראיתי את הפרסום הראשון על המאסטר קלאס העתיד להתקיים השנה התחלתי להתרגש. אני יודעת דבר אחד לגבי מקצועיות זה ממש לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים משנה כמה אתם יודעים עליו, מבחינת ידע תיאורטי ומעשי. תמיד צריך, לעקוב, לקרוא, להבין, ללמוד טכניקות חדשות, לנסות חומרים חדשים ולשאוב השראה. תחשבו על זה 'לשאוב' השראה לא בהכרח לקבל אותה. השראה לפעמים מקבלים ממש כמו מתנה אבל בהרבה פעמים ההשראה מגיעה אחרי עבודת תחקיר מקיפה.קבלו הצצה:
אילנית לוי בלוק הסופי

מירי בוהדנה בלוק הסופי


נטע בלוק הסופי
אביטל לנגר בלוק הסופי
נכנסות ומיד מתפנקות במתנות
בתחום הביוטי הנוגע בקוסמטיקה ואיפור העולם משתנה ומהר! בכל יום צץ מוצר חדש או רחמנא לצלן חברה חדשה. כל העוסקים בתחום רוצים להפיץ את הבשורה שהמוצר שלהם הוא הדבר הבא! פיתוח טכנולוגי מתקדם שיצר פורמולה חדשנית שפשוט תשנה לכם את החיים... אנשי מקצוע העוסקים בתחום מבינים דבר אחד הם חייבים לנסות, לטעום, להרגיש לחוות ורק …

פין אפ

או במילים אחרות מה זה פין אפ? Pin upסגנון אופנתי המגיע אלינו מארה"ב של שנות ה 30 – 40 – 50 הסגנון הוא סגנון סקסי חושפני מרומז – הנשים הפין אפיות מקרינות נשיות ואלגנטיות. חלקן היו בכלל מאוירות. בתמונות והאיורים מהתקופה משולבים אלמנטים שונים, חלקם מלחמתיים.
לעניות דעתי דוגמנית הפין אפ המפורסמת ביותר תישאר לנצח מרלין מונרו האישה והאגדה. מרלין מסמנת וי ענק בכל אחד מדרישות הפין אפ.


אז איך נראית דוגמנית פין אפ?
נתחיל מהאיפור, האיפור מוקפד, ריסים שחורים מודגשים וארוכים חלקם מודבקים, שפתיים אדומות חושניות ומעט מוגדלות, לעיתים קו אייליינר מודגש, פנים בהירות אחידות והנקודה המפורסמת איך אפשר בלי הנקודה?
גם הגבות מודגשות בצורת כנף.
שיער רולים סקסיים – חלק מהתמונות הן עם הרולים עצמם, אז לא היו מכשירי בייביליס מתקדמים ושלל תכשירי שיער... לעיתים השיער קשור במטפחת או בסרט באופן שובב.
ציפורניים משוחות בלק אדום.
נעליים, נעלי עקב חוטם מעוגל.
משקפיים חתוליות.

מאסטר קלאס מיקי בוגנים 24.02.17

המון זמן חיכיתי למאסטר קלאס של אמן איפור משהו ברמה חו"לית כזאת, אז אתם רק יכולים לתאר לעצמכם מה רבה הייתה שמחתי כשנתקלתי בפרסום המאסטר קלאס של מיקי בוגנים.
אני עוקבת אחרי מיקי כבר שנים... מאז היותי נערה חובבת איפור שיער ואופנה אי שם בשנות ה 90.
בשנה שעברה הגעתי להשתלמות כלות וטרנדים שהעביר בבית הספר שלו ולמדתי המון! טריקים קטנים שעזרו לי ברגע האמת כמו הפעם ההיא שהייתי חייבת לעבור מלוק ערב

 ללוק כלות שונה לגמרי הייתי צריכה להסיר את כל האיפור ולעבוד על לוק שונה לחלוטין תוך 20 דק' כולל הדבקת ריסים אז עשיתי זאת רק בזכות העובדה שהשארתי את הריס השלם מהלוק הראשון ומעליו הדבקתי ריס שלם נוסף


 (יצא מהמם) את השיטה הזאת ועוד למדתי ממיקי.

אז התאריך הנכסף הגיע ומצאתי את עצמי עושה דרכי אל מלון דיויד אינטרקונטיננטל נכנסתי לקומה התחתונה שנסגרה כולה לכבוד האמן וכבר בכניסה הרגשתי וואו!!! חלום וכמה כייף שבאתי קיבלו אותנו אנשי הצוות של מיקי בחיוך ובחום עם מתנה מהודרת (קופסת הפתעות הורסת) עליה אספר בהמשך! קיבלנו צמיד עם הלוגו של מיקי וציוד כתיבה כולל פייס צ'ארט ודפים. מבט קצר הוביל אותי לקיר ממותג…