דלג לתוכן הראשי

יום האישהיום האישה מתקרב בצעדי ענק הוא יחול וייחגג באופן בינלאומי  בתאריך 08.03.
לקראת יום האישה ולכבוד היותי אישה אני יוזמת ומקדמת יחד עם עוד אישה נפלאה בם אור קל שובל פרויקט שנקרא 'אהבה עצמית בכל מידה', אני קוראת לו 'אהבה עצמית נקודה'.
הפרויקט יעסוק בתפיסת הגוף הנשי על ידי נשים ועליו עוד תשמעו ממני בהמשך דרכו.
במשך שנים על גבי שנים נשים דוכאו, נשים תמיד היו נחשבות לנחותות יותר מול המין החזק והשולט – הגברים.
אני חושבת שכיום כבר דיי ברור לכולנו שנשים אינן חלשות, זה נכון שנשים עדיין מרוויחות הרבה פחות מגברים באותו התפקיד בדיוק, זה נכון שכשהילד חלילה חולה באופן אוטומטי מצפים מהאישה לקחת יום מחלת ילד ולא מהגבר. זה נכון שרוב עבודות הבית עדיין נחשבות לטאבו נשי.
אבל היי לא אלו הדברים שיחלישו אותנו!
אני חושבת שאנו כנשים מחלישות אחת את השנייה ואיך זה עובד? על ידי תחרות על ידי קנאה על ידי כך שאנו מאפשרות הכתבת חוקי אופנה שערורייתיים כדוגמת לבישת המחוך שכולנו יודעות היטב שמקומו בימי הביניים החשוכים אך כשעוד ועוד כוכבניות אמריקאיות מתהדרות בו אנו רוצות גם.
סוג של חוק העדר בגרסה הנשית!

אז לכבוד יום האישה הגיע הזמן לשנות את התמונה, להעצים, לפרגן, להכיל נשים אחרות ולא בתור 'מכבסת מילים' אלא באמת לעשות זאת מעומק הלב הנשי הרחב שלנו.
כשאני מדברת על העצמה אני מדברת גם על כסף, כן כסף זאת לא מילה גסה וגם לנו כנשים מותר להרוויח אותו ובכבוד רב!
אז פקחו עיניים ואם יש סביבכן נשים בתחילת דרכן כעצמאיות, בעלות עסק, פרגנו להן העדיפו לרכוש אצלן או לשכור את השירותים שלהן.
אני תמיד בעד פרגון לעסקים קטנים ובמיוחד פרגון לעסקים של נשים.
אז יום האישה שמח, ו"ברוך שעשני כרצונו".


באהבה,

שרון

 צילום: פלג אלקלעי

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מאסטר קלאס מיקי בוגנים 26.01.2018

זאת השנה השנייה בה אמן האיפור והשיער מיקי בוגנים מעביר מאסטר קלאס. אירוע המאסטר קלאס שהתקיים בחורף שעבר היה מדהים והשאיר בי חותם אדיר. אז לא פלא שמהרגע בו ראיתי את הפרסום הראשון על המאסטר קלאס העתיד להתקיים השנה התחלתי להתרגש. אני יודעת דבר אחד לגבי מקצועיות זה ממש לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים משנה כמה אתם יודעים עליו, מבחינת ידע תיאורטי ומעשי. תמיד צריך, לעקוב, לקרוא, להבין, ללמוד טכניקות חדשות, לנסות חומרים חדשים ולשאוב השראה. תחשבו על זה 'לשאוב' השראה לא בהכרח לקבל אותה. השראה לפעמים מקבלים ממש כמו מתנה אבל בהרבה פעמים ההשראה מגיעה אחרי עבודת תחקיר מקיפה.קבלו הצצה:
אילנית לוי בלוק הסופי

מירי בוהדנה בלוק הסופי


נטע בלוק הסופי
אביטל לנגר בלוק הסופי
נכנסות ומיד מתפנקות במתנות
בתחום הביוטי הנוגע בקוסמטיקה ואיפור העולם משתנה ומהר! בכל יום צץ מוצר חדש או רחמנא לצלן חברה חדשה. כל העוסקים בתחום רוצים להפיץ את הבשורה שהמוצר שלהם הוא הדבר הבא! פיתוח טכנולוגי מתקדם שיצר פורמולה חדשנית שפשוט תשנה לכם את החיים... אנשי מקצוע העוסקים בתחום מבינים דבר אחד הם חייבים לנסות, לטעום, להרגיש לחוות ורק …

פין אפ

או במילים אחרות מה זה פין אפ? Pin upסגנון אופנתי המגיע אלינו מארה"ב של שנות ה 30 – 40 – 50 הסגנון הוא סגנון סקסי חושפני מרומז – הנשים הפין אפיות מקרינות נשיות ואלגנטיות. חלקן היו בכלל מאוירות. בתמונות והאיורים מהתקופה משולבים אלמנטים שונים, חלקם מלחמתיים.
לעניות דעתי דוגמנית הפין אפ המפורסמת ביותר תישאר לנצח מרלין מונרו האישה והאגדה. מרלין מסמנת וי ענק בכל אחד מדרישות הפין אפ.


אז איך נראית דוגמנית פין אפ?
נתחיל מהאיפור, האיפור מוקפד, ריסים שחורים מודגשים וארוכים חלקם מודבקים, שפתיים אדומות חושניות ומעט מוגדלות, לעיתים קו אייליינר מודגש, פנים בהירות אחידות והנקודה המפורסמת איך אפשר בלי הנקודה?
גם הגבות מודגשות בצורת כנף.
שיער רולים סקסיים – חלק מהתמונות הן עם הרולים עצמם, אז לא היו מכשירי בייביליס מתקדמים ושלל תכשירי שיער... לעיתים השיער קשור במטפחת או בסרט באופן שובב.
ציפורניים משוחות בלק אדום.
נעליים, נעלי עקב חוטם מעוגל.
משקפיים חתוליות.

מאסטר קלאס מיקי בוגנים 24.02.17

המון זמן חיכיתי למאסטר קלאס של אמן איפור משהו ברמה חו"לית כזאת, אז אתם רק יכולים לתאר לעצמכם מה רבה הייתה שמחתי כשנתקלתי בפרסום המאסטר קלאס של מיקי בוגנים.
אני עוקבת אחרי מיקי כבר שנים... מאז היותי נערה חובבת איפור שיער ואופנה אי שם בשנות ה 90.
בשנה שעברה הגעתי להשתלמות כלות וטרנדים שהעביר בבית הספר שלו ולמדתי המון! טריקים קטנים שעזרו לי ברגע האמת כמו הפעם ההיא שהייתי חייבת לעבור מלוק ערב

 ללוק כלות שונה לגמרי הייתי צריכה להסיר את כל האיפור ולעבוד על לוק שונה לחלוטין תוך 20 דק' כולל הדבקת ריסים אז עשיתי זאת רק בזכות העובדה שהשארתי את הריס השלם מהלוק הראשון ומעליו הדבקתי ריס שלם נוסף


 (יצא מהמם) את השיטה הזאת ועוד למדתי ממיקי.

אז התאריך הנכסף הגיע ומצאתי את עצמי עושה דרכי אל מלון דיויד אינטרקונטיננטל נכנסתי לקומה התחתונה שנסגרה כולה לכבוד האמן וכבר בכניסה הרגשתי וואו!!! חלום וכמה כייף שבאתי קיבלו אותנו אנשי הצוות של מיקי בחיוך ובחום עם מתנה מהודרת (קופסת הפתעות הורסת) עליה אספר בהמשך! קיבלנו צמיד עם הלוגו של מיקי וציוד כתיבה כולל פייס צ'ארט ודפים. מבט קצר הוביל אותי לקיר ממותג…